Irokez na kask motocyklowy - sprawdziliśmy

piątek, 01 marzec 2013 15:48 Opublikowano w Porady

irokez na kaskKilka miesięcy temu natrafiliśmy na Irokez na kask. Fajna ozdoba na kask, wyróżniająca motocyklistę. Zastanawialiśmy się jak  sprawdza się podczas jazdy na motocyklu, czy np. po przekroczeniu 100km/h nie odpadnie nam od kasku.  Na portalu ogłoszeniowym zamówiliśmy nowy taki Irokez, kolor czerwony w cenie 50zł.

 

 

Gdy już Irokez dotarł do nas rozbawiła nas informacja na opakowaniu, która podawała że Irokez trzyma się do 200 mil na godzinę!!

Irokez trzeba zamonotować na gładkiej powierzchni kasku, najlepiej  przeczyścić powierzchnię  kasku jakimś środkiem aby była czysta, wtedy lepiej będą się trzymały przyssawki. Następnie "przykleiliśmy" przyssawki irokeza do kasku.

 

irokez na kask motocyklowy

 

Czas na przejażdżkę!!

W czasie jazdy zapomniałem że mam na kasku irokeza, szybki ruch ręką w stronę głowy aby sprawdzić czy jeszcze jest. Jest!! Więc czas mocniej odkręcić manetkę gazu, po chwili na liczniku ukazało się 180km/h. Zjeżdżam na parking by sprawdzić czy ,któraś z przyssawek się nie odkleiła. Po krótkim rzuceniu oka na kask, okazało się że jes wszystko ok.

 

Podsumowanie:

Dobry gadżet, który się mocno trzyma kasku po prawidłowym zamontowaniu. Świetnie prezentuje się na kasku. W sklepach jest duży wybór kolorów takiego irokeza, więc wszystko możemy dopasować pod swój gust.

 

irokez na kask motocyklowy