GMW-Halloween Edition [FILM]

poniedziałek, 07 listopad 2016 16:56 Opublikowano w Video Napisane przez

gmwTegoroczne Haloween już za nami, sprawdźcie jak bawili się chłopaki z GMW  w ten dzień.

354 km/h, H2R, Bonneville [FILM]

środa, 26 październik 2016 19:24 Opublikowano w Video Napisane przez

2Japońska ekipa Team 38 przyleciała specjlalnie do Bonneville, by spróbować pobić rekord prędkości na Kawasaki H2R. Była to dopiero pierwsza próba, a już udało się osiągnąć 354 km/h, co jest naprawdę dobrym rezultatem. Film z przejazdu poniżej.

Muzyczny motocykl od Game Over Cycles

poniedziałek, 24 październik 2016 15:57 Opublikowano w Wiadomości Napisane przez

 HRC GIRLS (1)21 października w lokalu słynnej amerykańskiej sieci restauracji Hard Rock Cafe w Krakowie odbyła się oficjalna premiera wyjątkowego motocykla. Po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany unikatowy Cafe Racer stworzony przez polską firmę Game Over Cycles dla Hard Rock Cafe Kraków. Powstały na bazie modelu Harley-Davidson Sporster 883 motocykl typu custom łączy w sobie świat motoryzacji ze światem muzyki. Mając na uwadze miejsce przeznaczenia maszyny, znana z niestandardowych pomysłów ekipa GOC stworzyła motocykl, którego części wyglądają jak instrumenty i sprzęt muzyczny, a zarazem są w pełni funkcjonalnymi elementami konstrukcji pojazdu. „Muzycznymi” elementami motocykla są m.in. tylny wahacz imitujący gryf od gitary, skrzynka na akumulator w kształcie wzmacniacza oraz osłona cewek w kształcie gitary zawierająca mechanizmem ssania, w którym wajcha tremolo jest mechanizmem do zaciągania ssania w gaźniku.

Ghostrider - the early years [FILM]

czwartek, 20 październik 2016 16:22 Opublikowano w Video

1 ghostriderGhostrider - the early years

Zabana komplikacja sprzed kilku lat na ten deszczowy dzień, Ghostrider i jego codzienne życie, też tak macie? ;)

Tragiczny wypadek w Krośnie. Nie żyje 21-letni motocyklista.

piątek, 14 październik 2016 09:28 Opublikowano w Wypadki Motocyklowe

wypadek motocyklisty krosnoWczoraj przed godziną 19 doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty na ul. Krakowskiej w Krośnie.Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206 wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 21-letniemu motocykliście. Kierujący motocyklem marki Honda NSR odniósł bardzo poważne obrażenia i był reanimowany przez ratowników. Niestety pomimo wysiłku ratowników i lekarzy młody motocyklista zmarł w szpitalu. Sprawczyni wypadku zostało odebrane prawo jazdy.