Porady dla motocyklistów, obsługa motocykli, przygotowanie motocykli

Drukuj

Nagrywanie filmów na motocyklu

XJRider włącz .

Test Kamery

Jeśli chcemy upamiętnić nasze podróże motocyklowe lub nakręcić film z naszymi wyczynami , nie potrzebujemy już drugiej osoby , która to zrobi dla nas . Nowe kamery ekstremalne , specjalnie przystosowane do jazdy motocyklem , zrobią to same. Są łatwe w montażu , możemy je przymocować w różnych miejscach , jak np. na kierownicy , baku czy kasku. Do tego nowe kamery mają wysoką jakość nagrywania filmów w jakości HD z dużą rozdzielczością. Takie kamery są odporne na warunki atmosferyczne , więc nie ma obaw.

 

Kamery posiadają wiele zaczepów , które praktycznie można zaczepić w każdym miejscu . Filmy bardzo łatwo można zrzucić na komputer i umieścić np. na youtube . Teraz możemy nagrywać każdą swoją jazdę motocyklem i oglądać w zimowe wieczory. Kamera jest bardzo lekka i nie przeszkadza w czasie jazdy. Mamy możliwość nagrywania filmu z dźwiękiem lub zaprogramowania do pstrykania zdjęć co 3 sekundy .

Nowe kamery wachają się w różnych cenach : Można już kupić od 500zł ale musimy się liczyć z gorszą jakością obrazu , za 1200zł mamy już nieco profesjonalną kamerę  w jakości HD do filmowania naszych wyczynów.


Wiele osób wrzuca filmy ze swoimi motocyklami przy użyciu właśnie takich kamerek.

 

Oto test kamery Countur HD znaleziony w sieci :)