Trzy nowe modele Hondy

piątek, 05 październik 2012 18:11 Opublikowano w Wiadomości

cbr 1000rr fireblade tricolor

Dzisiaj, podczas międzynarodowych targów Intermot, Honda zaprezentowała nowy, sportowy skuter NSC50R, klasyczną maszynę naked - CB1100, CRF450 Rally - motocykl przygotowany na Rajd Dakar oraz nowe barwy aktualnych modeli.NSC50R: nowy skuter o pojemności 50 cm3, zaprojektowany z myślą o młodych miłośnikach jednośladów, cechujący się niskim spalaniem, słynną jakością wykonania Hondy, bezpieczeństwem zapewnionym przez układ hamulcowy „Combined Braking System" oraz stylowymi, agresywnymi liniami.

 

 

Nowy model malowaniem nawiązuje do barw ekipy Repsol Honda startującej w MotoGP.

CB1100: przepięknie wykonane połączenie klasycznego stylu, współczesnych osiągów i ponadczasowego wyglądu. Naked napędza chłodzony powietrzem, czterocylindrowy, rzędowy silnik. Długo wyczekiwany, europejski debiut motocykla, który szybko zdobył miłośników w Japonii i Australii.

CRF450 Rally: nowość przygotowana przez Hondę z myślą o Rajdzie Dakar. To pierwszy fabryczny model wspierany przez największego na świecie producenta motocykli, który wystartuje w Dakarze od roku 1989. Maszyna bazuje na seryjnie produkowanym modelu CRF450X. Startując w Dakarze Honda liczy nie tylko na zwycięstwo, ale także na możliwość przeniesienia zdobytych podczas imprezy doświadczeń na linie produkcyjne.


Honda zaprezentuje również nowe oraz specjalne edycje malowań:

  • Special Edition Crosstourer: nowe grafiki oraz czarny, matowy wygląd, włącznie z przednim widelcem, błotnikiem i tylną sekcją flagowego modelu adventure o pojemności 1200 cm3, który trafił do sprzedaży w roku 2012. Maszyna oferowana jest ze skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem - Dual Clutch Transmission - unikalną technologią opracowaną przez Hondę.


  • CBR1000RR Fireblade model 2013: nowa wersja popularnego malowania „Tricolore" oraz nowe barwy inspirowane startującym w MotoGP zespołem Repsol Honda.


  • Białe, matowe malowanie dwóch modeli budowanych w fabryce Hondy w Atessa: popularny CB600F Hornet oraz CB1000R.

 

 

źródło: honda.pl