Suzuki Hayabusą przez Syberię

wtorek, 28 luty 2012 15:16 Opublikowano w Wiadomości

suzuki hayabusa

1 czerwca rusza wyprawa motocyklowa Motorismo Siberia Challenge organizowana przy wsparciu Suzuki Motor Poland. Dwóch motocyklistów: ojciec, Piotr Wierciński, oraz jego syn, Piotr Aleksander Wierciński, zamierzają przejechać przez całą Syberię na Suzuki GSX-R1300 Hayabusa.Syberyjska wyprawa motocyklowa to już kolejny projekt, w którego realizację zaangażowało się Suzuki. W 2011 roku panowie Wiercińscy dojechali na Gibraltar i do Marrakeszu; wyjazd odbył się pod patronatem Suzuki .

 

 

 

Motorismo Siberia Challenge


W tym roku dwaj motocykliści planują pokonać trasę Warszawa-Władywostok, zajrzeć z wizytą do stolicy Mongolii oraz odwiedzić Japonię i fabrykę Suzuki. Motocykl, przed którym stoi tak ambitne wyzwanie, to Suzuki Hayabusa rocznik 2008. Piotr Wierciński jeździ na Hayabusie od 2002 roku. Właśnie wybór modelu motocykla sprawia, że projekt Motorismo Siberia Challenge wyróżnia się spośród innych wypraw syberyjskich. Podróż Hayabusą przez Syberię to spełnienie marzeń o prawdziwej przygodzie, a planowana trasa pozwoli motocyklistom odkryć niezwykłe miejsca, poczuć przestrzeń i zachwycić się pięknem przyrody.

Patronat medialny nad wyprawą objęły: magazyn „Motocykl” oraz portal Ścigacz.pl. Na profilu facebook.com/Motorismo.Siberia.Challenge można znaleźć bieżące informacje z przygotowań do wyprawy.

 

suzuki hayabusa

 

 

suzuki hayabusa