Nowe Suzuki Sports Enduro Tourer „V-Strom 650 ABS”

sobota, 02 lipiec 2011 19:11 Opublikowano w Wiadomości

Vstrom

Od lipca br. Suzuki Motor Corporation wprowadza na rynek europejski nowy motocykl Sports Enduro Tourer „V-Strom 650 ABS”. To następca legendarnego modelu DL650 V-Strom, który podobnie jak jego poprzednik umożliwia czerpanie przyjemności zarówno z codziennej jazdy w warunkach miejskich, jak również wypraw w dłuższe trasy. Od swojego debiutu w 2003 roku „V-Strom 650” cieszy się dużą popularnością w Europie jako „Sport Enduro Tourer”.

 

 

W Polsce jest jednym z najlepiej sprzedawanych motocykli Suzuki, który wielu miłośników jednośladów darzy sympatią i uznaniem.
W porównaniu z poprzednią wersją nowy V-Strom jest jeszcze bardziej komfortowy, elastyczny i ekonomiczny.

Motocyklowi turyści z pewnością docenią w nowym V-Stromie elastyczny silnik - zwłaszcza w zakresie niskich i średnich prędkości obrotowych oraz aerodynamicznie ukształtowane osłony z regulowaną szybą zapewniającą lepszą ochronę przed wiatrem. Poprawa efektywności spalania zaowocowała spadkiem zużycia paliwa – o 10% w stosunku do poprzedniego modelu.

Nowy V-Strom 650 ABS jest lżejszy od swojego poprzednika o 6 kilogramów.
Jest także - w standardzie – wyposażony w nowej generacji układ zapobiegający blokowaniu kół w przypadku hamowania awaryjnego (ABS).

Motocykl ma również jedną z większych w swojej klasie pojemność zbiornika paliwa wynoszącą 20 litrów.

Dodatkowo na tablicy rozdzielczej u nowego V-Stroma pojawiły się informacje o: pozycji biegu, temperaturze otoczenia i zużyciu paliwa. Model dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i pomarańczowym.

Nowy model trafi do sprzedaży w naszym kraju w drugiej połowie lipca 2011 roku.

 

Suzuki Vstrom Dl 650

 

 

Suzuki Vstrom Dl 650