Range Rover taranuje motocyklistów (Video). Jeden z nich jest sparaliżowany.

środa, 02 październik 2013 18:58 Opublikowano w Wiadomości

range rover vs motocyklistaAkcja dzieje się na ulicach Nowego Jorku podczas grupowego przejazdu motocyklistów. W trakcie przejazdu, motocyklista jadący białym GSX-R'em wdaje się w konflikt z kierowcą Range Rovera a następnie wyprzedza go i zaczyna przed nim hamować. Kierowca samochodu najeżdża na motocykl, ale motocyklista wskutek uderzenia panuje nad maszyną i nie przewraca się. Cała grupa motocyklistów zatrzymuje się, blokując przejazd kierowcy Range Rovera.

 

Jeden z motocyklistów podeszedł do samochodu i próbuje otworzyć drzwi, aby wyciągnąć kierowcę. W tym momencie Range Rover rusza na pełnym gazie, taranując motocyklistów. Jeden z nich znajduje się pod kołami samochodu.

Po kilkuminutowym pościgu, udaje się nim go zatrzymać. Wtedy jeden z motocyklistów podbiega i otwiera drzwi samochodu. Jednak kierowca Range Rovera znów podejmuje ucieczkę  i taranuje kolejnego motocyklistę, któremu nic się nie stało. Wkońcu motocykliści dopadają Range Rovera w korku ulicznym.

Jeden z nich, rzuca swój motocykl i wybija boczną szybę od strony kierowcy kaskiem. W tym właśnie momencie film się kończy. Kierowca samochodu został pobity i trafił do szpitala.

 

Nagranie zdarzenia:

 

Potwierdzone informacje:

  • Kierowca Range Rovera został wyciągnięty z samochodu i pobity na oczach swojej rodziny. Podróżowała z nim jego żona oraz 2-letnie dziecko. Trafia do szpitala z ranami ciętymi i w ten sam dzień zostaje wypisany.
  • Motocyklista Edwin Mieses, który został przejechany przez Range Rovera na samym początku filmu trafił do szpitala w stanie krytycznym. Jest sparaliżowany od pasa w dół i obecnie jest w stanie śpiączki farmakologicznej.
  • Kierowcy Range Rovera nie postawiono obecnie żadnych zarzutów. Zeznał, że próbował chronić swoją rodzinę przed atakiem motocyklistów. Jest przesłuchiwany przez policję.
  • Kierujący białym GSX-R'em Christopher Cruz został aresztowany za stwarzanie niebezpieczeństwa oraz użycie gróźb.
  • Motocyklista Allen Edwards, który wybija szybę w samochodzie przed atakiem, także został aresztowany.

 

ranger rover jay

 

Filmy z przejazdu motocyklistów i ich zachowanie.