Suzuki DR 125 - Enduro z klasą

poniedziałek, 18 luty 2013 15:55 Opublikowano w Suzuki

dr 125Suzuki DR 125 to enduro z niezniszczalnym silnikiem. Żeby odmówił posłuszeństwa musielibyśmy zaniedbać podstawowe czynności serwisowe.Pojemność 124cm3 może nie robi zbytniego wrażenia ale dr'ka świetnie sobie radzi w lekkim terenie.Moc jaką generuje suza to 12KM, która zupełnie jest wystarczająca do spokojnych przejażdżek po bezdrożach. Enduro jest chłodzne powietrzem i wyposażone jest w sześciostopniową skrzynię biegów.

 

 

Na codzień:

Do codziennej jazdy Dr'ka świetnie się nadaje dzięki niskiemu kosztowi eksploatacji. Spalanie na poziomie 3,5L na "setkę" to standard. Jest określana mianem "niezniszczalnego" dzięki dobremu i łatwemu w obsłudze silniku.

 

silnik dr 125

 

 

Komfort:

Dr'ka nie nadaje się do jazdy wyczynowej, gdyż jest zbyt miękka, dlatego bardziej preferowana jest jazda po bezdrożach.
Pozycja za kierownicą jest wygodna. Jedynie wyżsi kierowcy mogą trochę ponarzekać. Swoją masą nie powinna sprawiać problemu nawet niskim osobom, gdyż waży zaledwie 124kg.

 

 

Dla kogo?

Motocykl ten w szczególności jest dedykowany dla początkujących miłośników enduro. Jazda nim sprawia wiele frajdy.Jest uniwersalny, bowiem możemy nim wyskoczyć do miasta a także w lekki teren. Jeśli szukasz bezawaryjnego i oszczędnego motocykla to Dr'ka nadaje się dla Ciebie w stu procentach.Do weekendowych zabaw także sprawi dużo frajdy.

 

suzuki dr 125 liczniki

 

 

Cena:

Ceny zaczynają sie od 3000zł a kończą na 12000zł za model 2012. Dużego wyboru nie ma, gdyż na największej platformie handlowej w Polsce znaleźliśmy jedynie 9 ofert z tym modelem.

Plusy:

  • uniwersalność
  • bezawaryjność
  • łatwość w obsłudze
  • ekonomiczność


Minusy:

  •  nie nadaje się w ciężki teren
  •  czasem może nam brakować mocy