TT3D:Closer to the edge - czyli jazda na krawędzi

środa, 02 styczeń 2013 20:46 Opublikowano w Ciekawostki

closer to the edge TT Isle of man

Jazda na krawędzi to film opowiadający o najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych wyścigach ulicznych na świecie. Akcja rozgrywa się na wyspie Man ,gdzie są organizowane od 1904 roku wyścigi motocyklowe "Isle of Man TT Races". W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Guy Martin oraz Ian Hutchinson. Ten drugi jako pierwszy w historii wygrał 5 wyścigów kolejno w 2010 roku, dokonując tego na motocyklu Honda CBR600RR. TT3D: Closer to the Edge opowiada także o zamiłowaniu do motocykli,pasji,wolności,walki-którą muszą podjąć podczas wyścigu.

 

 

 

Ciekawostką jest to że właśnie ten film jest najlepiej sprzedającym się filmem dokumentalnym w dziejach brytyjskiej kinematografii. Na wyspie Man nie obowiązuje ograniczenie prędkości poza terenem zabudowanym.Film wykonany w technologii 3D ukazuje nam zawodników ścigających się z dużymi prędkościami ,którzy marzą o zwycięstwie.

 

tt3d closer to the edge

 

Jeden błąd może kosztować ich życie, dlatego Isle of Man TT wzbudza wiele adrenaliny.Na czas wyścigu wyspa przeradza się w największy w historii wyścig motocyklowy po drogach publicznych. Film jest wart swojej uwagi.