Kawasaki Z800 – jednym słowem nokaut!

wtorek, 18 wrzesień 2012 18:01 Opublikowano w Wiadomości

kawasaki Z800

Bazując na wyśmienitej reputacji i dominującej pozycji w segmencie motocykli miejskich (naked) firma Kawasaki ma zaszczyt zaprezentować nowy motocykl – Z800.Kombinacja nowych rozwiązań, ponadczasowa stylistyka, ulepszony silnik, konstrukcja ramy i ciekawa oferta oryginalnych akcesoriów Kawasaki sprawiają, że nowy Z800 powstał z myślą o ustanowieniu nowego rekordu sprzedaży w jednym z najpopularniejszych segmentów rynku.Dostarczający dużo mocy oraz wysoki moment obrotowy silnika o pojemności 806 ccm jest dokładnie dopasowany do ergonomicznej pozycji kierowcy.

 

 

Jest następcą cieszącego się ogromną popularnością modelu Z750. Postrzegany jest jako pojazd adresowany do zapalonych motocyklistów dając jednocześnie możliwość doposażenia motocykla w szeroką ofertę oryginalnych akcesoriów Kawasaki.

Z800 sprawdza się zarówno podczas szybkich wycieczek po autostradach, podczas weekendowych wypadów jak również w codziennym miejskim ruchu. Jest odbiciem osobowości swojego właściciela dzięki awangardowemu wyglądowi, a dodatkowo atutem jego jest szereg nowinek technicznych.

W czasie, kiedy wielu producentów wstrzymuje się lub waha z produkcją innowacyjnych modeli, Z800 już jest – nowy, świeży i ekscytujący – prawdziwy nokaut w wadze średniej.

Pełne dane techniczne wraz ze szczegółową prezentacją modelu Z800 zostaną przedstawione przez Kawasaki podczas targów INTERMOT w dniu 2.10.2012.

 

 

kawasaki Z800

źródło: Kawasaki.pl